POHONY KEY & NICE

POHONY pre samonosný a posuvný systém – Ako si vybrať ten správny?

Hlavné kritériá pre výber správneho pohonu sú hmotnosť brány a šírka prejazdu. Dôležité je tiež zvážiť napätie motora (24V – určené pre frekventovanejšie otváranie brány – je to viac používaný pohon alebo 230V). V našej ponuke nájdete pohony pre rôzne použitie od dvoch renomovaných talianskych výrobcov NICE a KEY AUTOMATION.

Pokiaľ tieto pohony používate už dlhšiu dobu a dochádza k opotrebovaniu, alebo potrebujete vymeniť len niektorú časť z dôvodu mechanického poškodenia, máme pre vás skvelé riešenia v podobe náhradných dielov. Tie nájdete na samostatnej stránke: kovianportal.sk a kovianportal.cz

Pre bránu do 400 kg s maximálnou šírkou prejazdu 4,5M je vhodný Nice ROAD400 (24V, 250W) alebo KEY SUN4224 (24V, 250W).

Pohon ROAD400 od značky NICE

ROAD400
ROAD400 – odkrytý

Obľúbený pohon od talianskej značky Nice pre posuvné a samonosné brány do celkovej maximálnej hmotnosti 400 kg je praktický, pokročilý, inteligentný a spoľahlivý. Má zabudovanú riadiacu jednotku, vyberateľnú vďaka pohodlnému konektoru, rádiový prijímač zabudovaný na doske a kompatibilný aj s radom diaľkových ovládačov Flo a Smilo, ktorých pamäť umožňuje nastaviť až 150 kódov! Poskytuje možnosť nastavenia rýchlosti, sily a času pauzy, dokáže rozlišovať prekážky a automaticky programovať čas práce. Tento systém obsahuje autodiagnostiku so signalizáciou prostredníctvom majáka. Okrem riadiacej jednotky disponuje aj núdzovou batériou PS124. Má zabudovaný IBT4N konektor pre pripojenie programátora Pro-VIEW.

Komplexný set N ROAD400KIT- KH obsahuje pohon, riadiacu jednotku, diaľkový ovládač, fotobunky s dosahom 30m, signálnu lampu LED 12-36V/DC a hrebeň nylon-kov.

Pohon SUN4024 od značky KEY AUTOMATION

SUN4024

LED svetlo na pohone SUN4024

Taliansky pohon pre posuvné a samonosné brány do celkovej max. hmotnosti 400kg (24V) alebo 500kg (230V) od inovatívnej značky Key, ktorá je známa tým, že pohony brán modernizuje a inovuje nevšedným spôsobom. Pohon SUN je vybavený veľmi tichou mechanikou. Konštrukciu pohonu tvorí pevná základňa z hliníka a symetrický kryt so zaobleným tvarom. Odblokovací systém je ergonomický, účinný a ľahko prístupný. Záložná batéria (voliteľné príslušenstvo 24V verzia) je zabudovateľná priamo do pohonu.

Rýchly pohon SUN5024F rady FASTLINE posúva bránu rýchlosťou až 40cm/s! Keďže ide o rýchly pohon, ktorý vyžaduje odbornú manipuláciu, na našom e-shope je prístupný len pre registrovaných zákazníkov s oprávnením na manipuláciu s profesionálnymi pohonmi.

Komplexný set 9 KIT-SUN4024-K obsahuje pohon, riadiacu jednotku, interný prijímač, diaľkový ovládač, fotobunky s dosahom 30 m a výstražnú lampu LED. Práve táto LED lampa patrí k pýche značky KEY AUTOMATION – ide o jedinečný dizajn, podľa ktorého túto značku rýchlo identifikujete.

Pohony na brány do maximálnej hmotnosti 600 kg a maximálnej šírky prejazdu 6,5M

Pohon ROBUS600 od značky NICE

ROBUS600 je pohon pre posuvné a samonosné brány do hmotnosti 400/500kg a max. prejazdu 4/5m. Ide o moderný, rýchly a silný pohon. Jeho jednoduchý systém BlueBUS umožňuje zapojenie medzi riadiacou jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostnými či signalizačnými zariadeniami a to len prostredníctvom dvoch vodičov. Praktická riadiaca jednotka a núdzová batéria PS124 (voliteľná), sú zabudované vo vnútri pohonu, prepojiteľné cez pohodlný konektor. Tento pohon disponuje konektorom IBT4N pre pripojenie programátora OVIEW alebo WIFI modulu. Ide o bezpečný pohon, ktorý má nastaviteľné zrýchlenie a spomalenie na začiatku a na konci každého manévru.

Pohon SUN7024 od značky KEY AUTOMATION

Pohon SUN je vybavený veľmi tichou mechanikou. Konštrukciu pohonu tvorí pevná základňa z hliníka a symetrický kryt so zaobleným tvarom. Odblokovací systém je ergonomický, účinný a ľahko prístupný. Záložná batéria (voliteľné príslušenstvo 24V verzia) je zabudovateľná priamo do pohonu.

Pohony na brány do maximálnej hmotnosti 1200 kg a šírkou prejazdu 8/10M

Pohon ROBUS1000 od značky NICE

ROBUS1000 predstavuje moderný, rýchly a silný pohon. Jeho jednoduchý systém BlueBUS umožňuje zapojenia medzi riadiacou jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostnými či signalizačnými zariadeniami a to len prostredníctvom dvoch vodičov. Jeho riadiaca jednotka a núdzová batéria PS124 (voliteľná) sú zabudované vo vnútri pohonu, prepojiteľné cez pohodlný konektor. Súčasťou tohto pohonu je tiež konektor IBT4N pre pripojenie programátora Pro-View alebo WIFI modulu. Bezpečnosť pohonu zabezpečuje nastaviteľné zrýchlenie a spomalenie na začiatku a na konci každého manévru. Pohon je extra pevný, vďaka základni a odblokovaniu z hliníka liateho pod tlakom, s epoxidovým náterom.

Pohon SUN1124 od značky KEY AUTOMATION

SUN1124

Pohon SUN1124 je vybavený veľmi tichou mechanikou. Konštrukciu pohonu tvorí pevná základňa z hliníka a symetrický kryt so zaobleným tvarom. Odblokovací systém je ergonomický, účinný a ľahko prístupný. Záložná batéria (voliteľné príslušenstvo 24V verzia) je zabudovateľná priamo do pohonu. Tento pohon je určený pre posuvné/samonosné brány do celkovej max. hmotnosti 700kg (24V) alebo 800kg (230V).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *