NEREZ

NEREZOVÉ STĹPY – ako prebieha ich unikátna výroba (VIDEO)

Milí naši zákazníci,

na našich stránkach kovian.sk a kovian.cz si viete vybrať z rôznych druhov nerezových stĺpov a komponentov k nerezovým zábradliam. Máme na výber leštené i brúsené prevedenie, v akosti AISI304 alebo AISI316.

Tým, že stĺpiky u nás vyrábame, vieme sa prispôsobiť Vaším požiadavkám a predstavám. Medzi naše najpredávanejšie stĺpy patria kruhové  s vrchným kotvením a držiakmi výplne. Všetky tieto stĺpy nájdete  v kategórii Nerezové stĺpy kruhové, kde si viete vybrať vŕtané s bočným alebo vrchným kotvením, držiakové s bočným alebo vrchným kotvením, či s úchytmi na sklo, s bočným alebo vrchným kotvením je to len na Vás. Dokonca vyrábame stĺpy i bez výplni.

Samozrejme, všetky stĺpy vyrábame aj v štvorcovom prevedení, kde používame brúsený materiál 40x40x2 mm v akosti AISI304.

Nemenej dôležitou súčasťou našej výroby sú stĺpy na francúzske balkóny, ktoré tiež vyrábame v kruhovom aj štvorcovom prevedení.

Ako sami vidíte, je si z čoho vyberať a vyskladať si zábradlie podľa Vašich predstáv.

Stačí kliknúť na kovian.sk alebo kovian.cz a vybrať si to, čo sa páči práve Vám. V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

A aby ste mali predstavu o tom, ako pre vás nerezové stĺpy vyrábame, nazreli sme priamo do produkčného procesu. Vďaka nášmu šikovnému kameramanovi, sa môžete pozrieť na výrobu nerezových stĺpov z úplnej blízkosti:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *